Basiowe Gry Planszowe Logo

Basiowe Gry Planszowe

to zbiór darmowych gier planszowych dla dzieci. Gry dostępne są w formacie PDF na stronie www.debinski.edu.pl (dawniej również na www.basiowegry.wordpress.com). Wystarczy pobrać i wydrukować. W większości przypadku potrzebne będą też pionki i kostki do gry, czasami również specjalne żetony. Starałem się, aby zdobycie tych dodatków nie było uciążliwe.


Basiowe Gry Planszowe is a collection of free board games for children. The games are useful for learning Polish and available in PDF format on the website www.debinski.edu.pl . Just download and print. In most cases you will need a pawns and dice, sometimes also special tokens. I tried to acquire these supplements was not bothersome.


Basiowe Gry Planszowe ist eine Sammlung von freien Brettspiele für Kinder. Diese Spiele helfen Sie Polnisch zu lernen. Dateien mit diesen Spielen sind im PDF-Format auf der www.debinski.edu.pl zu finden.

9 thoughts on “Basiowe Gry Planszowe

 1. Konrad 29 maja 2016 at 16:46

  A po francusku?

 2. Ogarek 29 maja 2016 at 17:26

  A po mandaryńsku? Nie oczekujmy za wiele, jeśli gry są tylko polsku.

  • AnetaKa 3 grudnia 2016 at 18:14

   A po co tak ostro?

   Super opcja 🙂

 3. Basiowe Gry Planszowe 29 maja 2016 at 19:37

  W sumie to gry powstały w Polsce, z myślą o wykorzystaniu przez Polaków. Pomysł o opisaniu strony w innych językach wziął się po otrzymaniu informacji, że pomagają też rodakom za granicą.

 4. Paweł 5 czerwca 2016 at 22:38

  Jestem zachwycony pomysłem, z którego na pewno skorzystam. Oby więcej takich gier, bo są naprawdę ciekawe 🙂

 5. Pomoc drogowa Wrocław 21 sierpnia 2016 at 15:56

  Ja również podpisuję się pod powyższymi komentarzami, bo naprawdę jest to fajny pomysł i warto propagować takie działania 🙂

 6. Mariolka 22 listopada 2019 at 16:08

  Moimi zdaniem gry planszowe to bardzo dobra alternatywa dla gier online. Co oczywiście przekłada się na lepszą zabawę w realnym świecie.

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.